^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Wycieczka do ZOOJak wspaniale i beztrosko jest być dzieckiem. Szczególnie wesoło jest 1 czerwca podczas świętowania Dnia Dziecka. Nasza roześmiana zgraja wraz z wychowawcami i cała ekipą "Pajacyka" postanowiła spędzić ten dzień na świeżym powietrzu, w otoczeniu przyrody i zwierzęcego towarzystwa. Ileż było zachwytu z mozliwości obcowania z mieszkańcami ZOO w Gorlitz. Każdy przedszkolak starał się być uważnym obserwatorem i z ogromem radości obwieszczał co ciekawego zobaczył on i kompani. Były przerwy na place zabaw i małpie gaje a także śniadanie pod chmurką. Każdy uczestnik poczuł sie jakby znów miał kilka lat. Pozdrawiamy wszystkich i życzymy równie fantastycznej drugiej połowy dnia.

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.