Czas pracy przedszkola

• Godzina 11, 00 – drugie śniadanie
  • Godzina 13, 30 – obiad

Oferta edukacyjna

„Pajacyk” realizuje podstawę programową wychowania przedszkolnego określoną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. W cenie opłaty stałej prowadzone są zajęcia dodatkowe takie jak: rytmika, warsztaty teatralne, zajęcia z logopedą, gimnastyka korekcyjna, zespół instrumentalny, warsztaty taneczne, religia /za zgodą i na życzenie rodzica/. Natomiast za naukę języków obcych rodzic wnosi dodatkowa opłatę. Przedszkole posiada Duzy plac zabaw otoczony zielenią. Obiekt jest monitorowany, do każdej Sali doprowadzony jest wideofon.