Badania stomatologiczne dzieci - DENTOBUS

Drodzy Rodzice,

Z dumą  informujemy Państwa, że efektem naszych starań jest, że NFZ zakwalifikował przedszkole "Pajacyk"  do ogólnopolskiego Programu badań stomatologicznych dzieci.

W  dniu dniu 19 lipca przyjeżdża do nas  DENTOBUS z lakarzami stomatologami z Direct Medic - stomatologia mobilna.

W  godzinach 8,00 - 10,30 przeprowadzone zostaną badania uzębienia naszych przedszkolaków.

Do badań zakwlifikowane będą tylko te dzieci, których rodzice/opiekunowie prawni złożą  Oświadczenia.

W przypadku pacjentów Przedszkolaków wizyta na fotelu dentystycznym oprócz wymiaru zdrowotnego ma też  charakter edukacyny, pokazujący że nie ma się "czego bać u Dentysty".