^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Skąd biorą się produkty ekologiczne

Zdjecie1Program „Skąd się biorą produkty ekologiczne”

           W styczniu 2023r. grupa Promyczków i Mądrali przystąpiła do   ogólnopolskiego programu edukacyjnego  pt. „Skąd się biorą produkty ekologiczne" pod patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi i we współpracy ze zgorzeleckim Sanepid- em.

Program przeznaczony  jest dla dzieci przedszkolnych w wieku 5-6 lat, dla rodziców i opiekunów  oraz nauczycieli wychowania przedszkolnego. Celem programu jest zwiększenie świadomości i wiedzy na temat rolnictwa ekologicznego oraz budowanie właściwych nawyków żywieniowych od najmłodszych lat.

Głównym założeniem projektu jest kształtowanie umiejętności wyboru produktów ekologicznych, propagowanie zdrowego stylu życia a także zwiększenie wiedzy i świadomości przedszkolaków o nawykach higieniczno-zdrowotnych.

Planujemy wiele ciekawych i atrakcyjnych zajęć. Jednocześnie liczymy na aktywną współpracę z rodzicami. Czekamy na Państwa pomysły i  współdziałanie podczas ich realizacji.
Więcej informacji o programie: https://www.gov.pl/web/gis/skad-sie-biora-produkty-ekologiczne--nowy-ogolnopolski-program-edukacyjny-dla-przedszkol

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.