^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

W trosce o poprawę bezpieczeństwa dzieci w naszym przedszkolu w dniu 08.10.2021 r,. o godz. 9:30 zostały przeprowadzone praktyczne ćwiczenia ewakuacji pracowników i przedszkolaków z budynku przedszkola. Cała akcja przebiegała sprawnie i bez zakłóceń. Na kilka minut wszystkie sale przedszkolne i pomieszczenia administracyjno - gospodarcze pozostały puste. Wszystkie dzieci bardzo sprawnie, bezpiecznie i szybko opuściły budynek.

Na umówiony sygnał dźwiękowy zgodnie z procedurą ewakuacji wszyscy opuścili budynek przedszkola wyjściami ewakuacyjnymi w czasie 4 minut.

Na zakończenie akcji Strażacy zaprezentowali Przedszkolakom wóz strażacki :)

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.