Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZEBRANIA Z RODZICAMI

nasze przedszkoleWitajcie Kochane Przedszkolaki!
Witajcie Drodzy Rodzice!
Czas wakacji powoli dobiega końca a nasze przedszkole już czeka na słodki gwar, śmiech i wesołe rozmowy.
Przed nami nowy rok szkolny- nieco inny od pozostałych. Jest to czas nowej rzeczywistości , którą przyjmujemy i postaramy się oswoić. O wszystkich zasadach wprowadzonych na okres epidemii zostaniecie niezwłocznie  rodzice poinformowani przez wychowawców.
A już dziś serdecznie zapraszamy na zebrania z wychowawcami grup, które odbędą się:
1 września godz. 16.00- grupa I "Tropiciele" z p. Małgosią
2 września godz 16.00- grupa II " Promyczki" z p. Emilką
3 września godz 16.00- grupa IV "Mądrale" z p. Jolą
4 września godz 16.00 - grupa III "Iskierki" z p. Martą
7 września godz 16.00- grupa V "Smyki" z p. Jolą

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.