Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Przygody księżniczki Kiary

Przygody ksiniczki Kiary 1Fantastyczny czas w ogrodzie przedszkolnym można spędzić w "Pajacyku" nie tylko na huśtawce czy ślizgawce . Wirusy próbują namieszać w naszej przedszkolnej rzeczywistości ale nie dajemy się. Nawet w tak trudnym okresie udaje nam się wspaniale bawić i uczyć.

Teatrzyk w wykonaniu tak niezwykłej grupy był nie lada gratka dla wszystkich dzieci. Zobaczcie sami jak malowniczo wyglądało wszystko w ogrodzie przedszkolnym

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.