Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Przedszkolny Przegląd "Mam talent"

mam talent 1Dnia 31.01.20r. po raz czwarty odbył się przedszkolny przegląd "Mam talent"  Podczas wydarzenia zaprezentowało swoje umiejętności wiele utalentowanych brzdąców. Prezentacje były różnorodne: śpiew, taniec, recytacja, sport, gra na instrumencie, plastyka, a także wykonanie zdrowej sałatki owocowej Wszystkim uczestnikom gorąco dopingowała przedszkolna publiczność, rodzice i znakomite jury. Tym razem były to przemiłe Panie:

Dyrektor Liliana Fodrowska, członek Rady Rodziców Jolanta Wiktor i absolwentka naszego przedszkola Julita Michniewicz, która odnosi wielkie sukcesy w świecie sportu - Zawodniczka AZS AJP Gorzów Wielkopolski, sportowiec Junior Roku 2019 w Plebiscycie Gazety Lubuskiej. Julitko jesteśmy z Ciebie bardzo dumni i dziękujemy, że znalazłaś dla nas czas Przegląd odbył się w ciepłej atmosferze, a przedszkolaki gorąco dopingowały swoich występujących kolegów. Każdy uczestnik dostał piękne nagrody, dyplom i gorące oklaski od publiczności Kochani gratulujemy Wam odwagi, talentów i życzymy byście je dalej wytrwale rozwijali :)

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.