Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Koncert Filharmonii Jeleniogórskiej "Świąteczne podróże małe i duże"

koncert świąteczny 1Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas. Wypatrujemy białego puchu, wyczekujemy prezentów pod choinką, ale przede wszystkim nie możemy doczekać się taj wspaniałej rodzinnej atmosfery. Podczas koncertu wybraliśmy się w podróż po najróżniejszych zakątkach świata, by odkryć tradycje związane z tym magicznym czasem. Naszą przewodniczką była pewna maleńka Gwiazdka. Oczywiście w tej wyprawie nie zabrakło świątecznych melodii oraz pięknych kolęd, które wspólnie zaśpiewaliśmy.

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.