Dzień Edukacji Narodowej

dzien edukacji narodowej 1Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto dla pracowników oświaty. Nasze przedszkolaki podziękowały swoim ukochanym Paniom i Pracownikom Przedszkola za trud włożony w ich nauczanie i wychowanie. Dzieci zaprezentowały się najlepiej jak umiały podczas uroczystej Akademii.

Nie zabrakło wierszy, życzeń, piosenek, które w całości stworzyły piękne podziękowanie za codzienną troskę, oddanie i serdeczność. Ten dzień dla wszystkich upłynął w miłej atmosferze, a wrażenia na długo pozostaną w naszej pamięci.