Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Otwarcie Placu Zabaw

otwarcie placu zabaw 4Nadszedł dłuuugo wyczekiwany dzień (08.04.19r)- otwarcia przedszkolnego, nowoczesnego, ślicznego PLACU ZABAW. Miejsce do zabawy zostało doposażone, ulepszone. Zawsze idziemy z duchem czasu, chcąc zadowolić nawet tych najbardziej wymagających użytkowników.

Sądząc po uśmiechniętych twarzyczkach naszych podopiecznych chyba się udało, Po przecięciu wstęgi przez Panią Dyrektor dzieci na nowym boisku odtańczyły gorące, wesołe tańce radości by już za chwilę ruszyć pędem ku zabawie. Były sportowe konkurencje z nagrodami, mecz piłki nożnej z medalami a także drugie śniadanie na świeżym powietrzu. Wiosenna część roku zaczyna się wspaniale.

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.