Magiczny Dywan

Magiczny dywan 1Jesteśmy przeszczęśliwi, ponieważ posiadamy Magiczny Dywan! To nic innego, jak podłoga interaktywna dostarczająca naszym przedszkolakom super rozrywki Zawiera mnóstwo atrakcyjnych gier i zabaw.

Badania naukowe dowiodły, ze podłoga interaktywna korzystnie wpływa na prawidłowy rozwój dzieci. Umożliwia ćwiczenie pamięci, ulepsza umiejetność postrzegania, rozwija wyobraźnię i sprawność fizyczną. Pozwala połączyć zabawę z nauką. Cieszymy się, ze „Pajacyk” idzie z duchem czasu, a p. dyrektor dba o jego odpowiednie, nowoczesne wyposażenie.