Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Dzień Mamy i Taty w gupie Mądrali

dzien mamy i taty w grupie Mdrali 1Dnia 22 maja swoje wielkie święto mieli Rodzice naszych najmłodszych wychowanków. Maluszki zaprezentowały piękne przestawienie o zaginionej żabce. Jak to na łące bywa pojawiły się motylki, pszczółki, biedronki i ślimaki- wszyscy zaangażowani w poszukiwania małego zielonego brzdąca, którego w ostateczności uratował bocian ;) Przedszkolaki wyglądały przeuroczo, a swoim występem zachwyciły tych, których najbardziej kochają- Mamusie i Tatusiów :)

 

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.