Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Dzień Babci i Dziadka w grupie "Małych Odkrywców"

Dzie Babci i  Dziadka w grupie Maych OdkrywcwBabcie i Dziadkowie "Małych Odkrywców" mogli podziwiać swoje wnuczęta podczas muzycznego koncertu, który odbył się dnia 12 stycznia. Ten występ sprawił wszystkim ogromną radość, wywołał uśmiechy na twarzach, spowodował, że małe serduszka dzieci zabiły szybciej, a Babcia i Dziadek ze wzruszeniem słuchali czułych słów, kierowanych pod ich adresem.

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.