Dnia 16 listopada odwiedził nas bardzo ciekawy gość- Pan Arkadiusz Kaczmarzyk, który jest weterynarzem, a prywatnie tatą naszego wychowanka Oskara.

Celem spotkania było poznanie pracy weterynarza i zdobycie wiedzy na temat dbania i pielęgnowania zwierząt domowych, a także kształtowanie postaw humanitarnych w stosunku do zwierząt. Przedszkolaki brały aktywny udział w spotkaniu, szukały odpowiedzi na nurtujące je wątpliwości dotyczące pielęgnacji zwierząt, chorób które je dotykają, sposobów leczenia. Opowiadały także o swoich domowych pupilach. Dużą frajdą była możliwość posłuchania jak bije serce naszej kochanej kotki Rysi. W podzięce za interesujące spotkanie przedszkolaki zaśpiewały panu Arkowi piosenkę.