Dyniowy zawrót głowy! Dnia 30 października obchodziliśmy „Święto dyni”. Przebrane na pomarańczowo dzieci radośnie wypełniały swoim śmiechem wszystkie czarodziejskie zakamarki naszego przedszkola. Zabawę rozpoczęła wystawa wykonanych przez przedszkolaków i rodziców „dyniaczków–cudaczków”, które można było podziwiać w auli.

Podczas dyniowego święta nie mogło zabraknąć tańca i zabawy. Pan Mariusz był naszym DJ’em i zadbał o oprawę muzyczną, a panie zorganizowały konkursy dla dzieci. Po tańcach wygibańcach wszystkie łasuchy zajadały się przepysznym dyniowym kremem. Nawet naszej Rysi smacznie spało się w towarzystwie pięknie ozdobionych dyń- zobaczcie fotki ;) Na warsztatach "Małego odkrywcy" dzieciaki kontynuowały dyniową przygodę- m.in. sprawdzały co też tam się kryje w środku. Było pomarańczowo, dyniowo i strrrasznie wesoło :-)