16 października był wielkim świętem dla przedszkolaków z "Pajacyka". Tego dnia szalona zabawa połączyła wszystkich- dzieci, rodziców i wychowawców.

Na początek muzyczna rozgrzewka przeprowadzona przez pana Mariusza- naszego sympatycznego instruktora tańca. Po solidnej dawce wesołych wygibasów każda grupa udała się do swojej sali, gdzie czekały kolejne niespodzianki- zabawy integracyjne, quizy, konkursy, a w wypadku maluszków pierwszy "poważny" egzamin ;) Pani dyrektor dokonała uroczystego przyjęcia "Wesołych Jeżyków" w poczet przedszkolaków, a także pasowała "Tygryski" na prawdziwych starszaków. "Mróweczki" i "Mali odkrywcy" świętowali zaś nadanie nazwy grupie. Dzieciaki z każdej grupy otrzymały odznaki w postaci naklejki na koszulkę oraz upominki od swoich ukochanych rodziców. I to jeszcze nie był koniec... Po wspólnym słodkim poczęstunku zabawa trwała dalej! Dyskoteka w blasku reflektorów, zabawa ze Scoobym Doo, malowanie twarzy, zakręcone balony, wielkie bańki mydlane- było po prostu SUPER!!! :)