emc2Szanowni rodzice!
Mamy zaszczyt poinformować Państwa, iż nasze przedszkole otrzymało certyfikat z tytułem Przedszkole Talentów!!! Certyfikat ten jest zwieńczeniem udziału pani Marty i Agnieszki w Ogólnopolskim Konkursie dla opiekunów/wychowawców/asystentów, dyrektorów przedszkoli oraz przedszkolaków. Konkurs trwał od 28 listopada 2014r. do 30 kwietnia 2015r., a jego celem było rozwijanie potencjału dzieci, ich zainteresowań oraz talentów. Przystępując do konkursu nasze nauczycielki przyjęły na siebie zadania, za których wykonanie jury przyznało maksymalną możliwą do zdobycia ilość punktów. Jesteśmy niezmiernie dumni i szczęśliwi, że w „Pajacyku” mamy zdolne i utalentowane dzieciaki oraz nauczycielki, które swym zaangażowaniem wspierają i ukierunkowują ich rozwój.