^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Dnia 13 maja w "Pajacyku" odbył się quiz wiedzy ekologicznej dla dzieci 5 i 6-letnich oraz dla zaproszonych gości- uczniów klasy I ze Szkoły Podstawowej nr 3 (w tym naszych absolwentów).

Przedszkolaki i uczniowie utworzyli wspólnie cztery drużyny i wybrali spośród siebie kapitanów. Dzieci wykonywały zadania i odpowiadały na pytania związane z ochroną środowiska. Podczas rywalizacji drużyny wykazały się, m.in. umiejętnością segregacji odpadów, celnością podczas rzutów gazetową kulą do kosza oraz dużą wiedzą na temat zwierząt, roślin i szeroko pojętej ekologii. Za udział w konkursie uczestnicy otrzymali odznaki młodego ekologa, zdrowe owoce i przekąski. Zwieńczeniem quizu był pokaz strojów ekologicznych, które dzieci wykonały z rodzicami w domu. Stroje były bardzo oryginalne, aczkolwiek jury wytypowało zwycięzców: Dawidek, Adrianek i Julcia. Gratulujemy pomysłowości i kreatywności rodzicom i ich pociechom.

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.