^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Dnia 17 kwietnia Maja, Dawid i Kacper- starszaki z grupy "Piratów" wzięły udział w XI Dolnośląskim Konkursie Bezpieczeństwa dla Dzieci i Młodzieży "Uczę się bezpiecznie żyć" o tytuł Mistrza Dolnego Śląska w Edukacji dla bezpieczeństwa.

Półfinałowy etap subregionalny odbył się w Jeleniej Górze, a nasze przedszkolaki jako jedyne w swojej kategorii wiekowej reprezentowały miasto Zgorzelec. Dzieci pod czujnym okiem wychowawcy i rodziców pilnie przygotowywały się do konkursu, który obejmował siedem obszarów szeroko pojętego bezpieczeństwa- pierwsza pomoc, bezpiecznie z prądem, bezpieczeństwo w ruchu drogowym, ekologia, ochrona przeciwpożarowa, bezpieczeństwo dnia codziennego oraz turystyka i rekreacja. Aby utrwalić praktyczne umiejętności z zakresu pierwszej pomocy starszaki uczestniczyły w szkoleniu przeprowadzonym przez Ratownika Medycznego. Wyposażone w wiedzę i niezbędne umiejętności dzieci stawiły czoła sześciu teoretycznym oraz praktycznym zadaniom konkursowym i... udało im się to rewelacyjnie! Nasza reprezentacja zajęła 5 miejsce wśród 13 zerówek z regionu jeleniogórskiego!!! Serdeczne gratulacje dla naszych wychowanków!

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.