^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Długie uszy ma, o,o,o! Skacze hop sa, sa, o,o,o! Cały szary jest, o,o,o! O kim mowa wiesz!"  Dnia 31 marca przykicał do naszego przedszkola, oczywiście nie nikt inny, tylko... Wielkanocny Zając! Dzieci bardzo na niego czekały. Swoją wizytą wyjątkowy gość wywołał wielkie poruszenie i ogromną radość.

Nasi milusińscy bawili się z nim i śpiewali mu piosenki, dzięki którym zdjęli z niego zły czar pani zimy (przez te czary zając miał na głowie poroże renifera), a potem nastąpił długo wyczekiwany moment... szukanie ukrytych w zakamarkach przedszkola prezentów! Dziękujemy Ci Zajączku! ;) P.S. Tego dnia dzieci spotkała jeszcze jedna niespodzianka- mama Kacpra i Aleksa przyniosła prawdziwego króliczka! Ależ było miło pogłaskać jego mięciutkie futerko :)

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.