^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Dnia 24 marca grupa "Piratów" wybrała się z wizytą do Szkoły Podstawowej nr 3, by zapoznać się z funkcjonowaniem szkolnej biblioteki. Bardzo ciepło powitała nas pani dyrektor szkoły oraz pani bibliotekarka. Na początku obejrzeliśmy krótkie przedstawienie w wykonaniu uczniów pt. "Kosmici w bibliotece",

dzięki któremu przypomnieliśmy sobie zasady korzystania z książek. Następnie pani bibliotekarka oprowadziła nas po bibliotece i zapoznała z regułami jej funkcjonowania. Odwiedziliśmy także kolegów na przerwie, zobaczyliśmy ich klasę, usiedliśmy w ławkach, poczuliśmy przedsmak tego, co czeka nas od września ;) A już niedługo wybierzemy się do szkoły na prawdziwą lekcję :)

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.