^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Drzwi otwarte

W piątek 13-ego drzwi "Pajacyka" otwarte były dla wszystkich brzdąców i ich rodziców, którzy mogli przyjść i wspólnie się z nami pobawić. Uwierzcie, że nie było pechowo- było wystrzałowo! Na maluszków czekała cała masa atrakcji- wesołe tańce, zabawy plastyczne, muzyczne i gimnastyczne. Dzieciaczki przygotowywały sałatkę owocową, uczestniczyły w zabawach z kolorową chustą animacyjną, grały na instrumentach, malowały farbkami, zajadały się pysznym drugim śniadankiem. Mamy nadzieję, że małym szkrabom spodobało się w naszym przedszkolu i czekamy na kolejne spotkanie- w czerwcu podczas tygodnia adaptacyjnego :)

drzwi otw

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.