^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

„Piraci” przyrządzają koktajle mleczno- owocowe


W "Pajacyku" preferujemy zdrowy styl odżywiania. Każda okazja jest dobra, by kształtować u dzieci zdrowotne nawyki. W ramach zajęć dydaktycznych sześciolatki przyniosły do przedszkola swoje ulubione owoce i przygotowały różnorodne koktajle mleczno- owocowe. Zajęcia te bardzo podobały się dzieciom, a koktajle wyszły wyśmienite, tym bardziej że dzieci przygotowały je samodzielnie. Poza zachęceniem dzieci do zdrowego odżywiania, zajęcia miały na celu rozwijanie czynności samoobsługowych oraz zrozumienie i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas posługiwania się urządzeniami elektrycznymi.

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.