Jednym z etapów Ogólnopolskiego Konkursu „Przedszkole Talentów”, w którym bierzemy udział, było zorganizowanie pokazu talentów naszych przedszkolaków. Dnia 10 lutego 2015r. w „Pajacyku” odbył się konkurs pt. „Ja też mam talent”. Dzieci udowodniły, że obdarzone są rozlicznymi talentami.

Zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych- dyrekcji, nauczycieli, rodziców, była to świetna zabawa. Konkurs był szczególny, ponieważ w jury zasiadła wyjątkowa osoba- gość honorowy Miss Ziemi Zgorzeleckiej i finalistka konkursu Miss Polski 2014- Emilia Chrulenko. Wśród prezentacji znalazły się wiersze, piosenki i tańce, popisy gimnastyczne... Jury miało ciężko orzech do zgryzienia, lecz ostatecznie jednogłośnie zdecydowało, że:

• I miejsce zajęła Maja Cochur z grupy „Piratów”. Maja zaprezentowała mix talentów: plastyczny, recytatorski i taneczny.
  • II miejsce zajęła Zuzia Dorniak z grupy „Piratów”. Zuzia wykazała się talentem gimnastycznym.
  • III miejsce zajął Dawid Szymański z grupy „Piratów”, który zachwycił widzów pokazem karate.

Dzieci, które zajęły trzy pierwsze miejsca otrzymały atrakcyjne nagrody. Pozostali uczestnicy obdarowani zostali dyplomami i słodkościami.
Pani Emilia także zaprezentowała dzieciom swój talent. Urocza Miss pięknie śpiewa.
„Pajacyk” szczególną wagę przywiązuje do wspierania rozwoju uzdolnień i zainteresowań dzieci. Nauczyciele pracują z pasją ze swoimi wychowankami, aby ci z kolei mogli przeżywać radość i zadowolenie z aktywnego i twórczego życia. Dzieci w naszym przedszkolu realizują swoje umiejętności, zdolności podczas codziennych zajęć i zabaw oraz uczestnicząc w zajęciach dodatkowych. Jesteśmy dumni, że mamy tyle młodych talentów i wierzymy, że ten przedszkolny etap to świetny początek ich wielkiej kariery.
Brawo kochane dzieciaki 