Wszystkich ceniących sobie rozwijającą zabawę w przedszkolu, ciepła rodzinną atmosferę a także zdrową kuchnię, zachęcamy do zapisania swojej pociechy do Przedszkola Niepublicznego nr 3 "Pajacyk".

Czas, który dzieci spędzają w naszej placówce jest wykorzystywany na rozwijanie indywidualnych zainteresowań i uzdolnień. Oferujemy gamę różnorodnych zajęć dodatkowych miedzy innymi: rytmikę, warsztaty taneczne, kółko teatralne, naukę języków obcych, gimnastykę korekcyjną, zespół instrumentalny, logopedię.
Wielkim atutem „Pajacyka" jest niezwykle smakowita przedszkola kuchnia w której przygotowywane są domowe posiłki z uwzględnieniem indywidualnych diet /alergie/.
Przedszkole realizuje podstawę programową wychowania przedszkolnego określoną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz programy wychowania przedszkolnego opracowane w oparciu o wymogi Ministerstwa.
Wnioski przyjęcia dziecka do przedszkola można pobrać na naszej stronie internetowej lub osobiście w kasie przedszkola. Zapraszamy