Grudzień w naszym przedszkolu jest miesiącem, który obfituje w wiele niezwykle ważnych wydarzeń. Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, to czas radości i rodzinnych spotkań, dlatego właśnie zaprosiliśmy rodziców, by zaprezentować im przedstawienia jasełkowe.

Przedszkolaki swoje role odgrywały z wielkim zaangażowaniem i dziecięcą spontanicznością. Radość i wzruszenie malowały się na twarzach rodziców oraz gości spoglądających na szczerość i przejęcie małych aktorów. Po przedstawieniach był czas, by wspólnie usiąść do stołu, porozmawiać i skosztować smakowitych ciast i ciasteczek zrobionych przez mamy, często z pomocą pociech. Jasełka przedstawione przez dzieci wprowadziły nas wszystkich w świąteczny nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Wszystkim przedszkolakom i ich wychowawcom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, perfekcyjnie odegrane role oraz przepięknie zaśpiewane kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni.