^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

     Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalną magię, radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę. Dla wielu jest to czas spotkań w rodzinnym gronie, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń najbliższym, wspólnego kolędowania. Także u nas w przedszkolu nastał cudowny dla wszystkich czas.

     Dnia 17 grudnia odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne z udziałem dzieci, pracowników przedszkola, zaproszonych rodziców i gości, wśród których znaleźli się: Przewodnicząca Rady Miasta pani Zofia Barczyk, Burmistrz Miasta Zgorzelec pan Rafał Gronicz oraz radny pan Marian Kałuża. Spotkanie rozpoczęła nasza Pani Dyrektor Liliana Fodrowska, która serdecznie powitała zgromadzonych i złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Pan radny Marian Kałuża zaskoczył dzieci wręczając ufundowane przez siebie wspaniałe podarunki dla każdej grupy. Starszaki z grupy „Miśków” zaprezentowały wszystkim swoje przedstawienie jasełkowe, po którym wszyscy przełamali się opłatkiem i złożyli sobie życzenia. A po życzeniach, to na co każdy z niecierpliwością czekał- świąteczne smakołyki. Panie z kuchni przygotowały przepyszne dania wigilijne- barszczyk z uszkami, pierożki z kapustą i grzybami oraz wiele innych przysmaków. Palce lizać!

     Dalszy ciąg spotkania upłynął w miłej i ciepłej atmosferze. Ta podniosła chwila pozwoliła dzieciom utrwalić znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych i co najważniejsze wzmocnić bliskie i serdeczne relacje.

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.