"A ja wolę moją mamę, co ma włosy jak atrament...”

Na ten dzień czekaliśmy z niecierpliwością. Majki Jeżowskiej nie trzeba przedstawiać nikomu, znają ją i duzi i mali. Dnia 4 grudnia uczestniczyliśmy we wspaniałym Mikołajkowym Koncercie artystki, który odbył się w Hali Widowiskowej CSR przy ulicy Maratońskiej w Zgorzelcu.

Podczas występu piosenkarki bawiliśmy się przy największych przebojach, takich jak "Wszystkie dzieci nasze są", "A ja wolę moją mamę" czy "Rytm i melodia". Koncert wzbudził ogromne emocje przedszkolaków, które śpiewały i tańczyły przy starych i nowych hitach artystki.

Świetnej zabawy dostarczyły nam atrakcyjne konkursy, a że nasze przedszkolaki i ich panie uwielbiają tańczyć udało nam się zdobyć aż dwie nagrody- plakat z dedykacją dla przedszkola i autografem Majki Jeżowskiej oraz najnowszą płytę piosenkarki.