^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

„Pokochaj Pluszowego Misia, On przyjacielem dzieci jest!
Dorotka, Adaś i Justysia Wesoło wszyscy bawią się!

 

     Dzień 25 listopada na całym świeci znany jest jako Święto Pluszowego Misia. Grupa "Miśków" wraz ze swoimi rodzicami uczciła ten dzień wspólną zabawą.

 

     Pluszowy Miś to najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu. Towarzysz radości i smutków istnieje już ponad 100 lat i nadal jest niezastąpioną zabawką pomimo ogromnej konkurencji. Aby uczcić ten wyjątkowy dzień dzieci i ich rodzice przybyli do przedszkola ze swoimi ukochanymi pluszakami.

Nie zabrakło dobrego humoru i wspaniałej zabawy. Dzieci i rodzice uczestniczyli w konkursach, zgadywankach, pląsach, przypomnieli sobie znane misie z bajek: Miś Uszatek, Kubuś Puchatek, Miś Jogi, Miś Colargol, a także w zespołach tworzyli prace plastyczne z misiem w roli głównej. A na koniec na wszystkich czekał słodki "misiowy" poczęstunek i niespodzianka... przepyszny "misiowy" tort! Zobaczcie sami:)

 

mis

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.