^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

     Dnia 21 listopada odbył się „Bal Zwierzaków- Cudaków”, który zakończył akcję pomocy zwierzętom ze schroniska „Nakarm głodny brzuszek”. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola przebrane za swoje ulubione zwierzątka.


     Kotki, tygryski, pieski, kolorowe motylki i inne zwierzaczki opanowały przedszkole. Dzieci wspólnie tańczyły i śpiewały świetnie się przy tym bawiąc. Nie zabrakło również konkursów, w których przedszkolaki bardzo chętnie uczestniczyły.
     Bal odbył się w cudownej, wesołej atmosferze. Taka zabawa odbywa się w naszym przedszkolu co roku i co roku towarzyszą jej niesamowite emocje i niezapomniane przeżycia, szczególnie dla tych najmłodszych. Na zakończenie zabawy wszyscy zrobili sobie wspólne zdjęcie wraz z całą górą karmy dla psów i kotów, którą dzieci przynosiły przez cały tydzień do przedszkola.
     Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i Rodzicom, którzy włączyli się w akcję pomocy bezdomnym zwierzętom.

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.