^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Spotkanie po latach- zespół "Trzynasta w Samo Południe" z wizytą u przedszkolaków
Kiedyś mali wychowankowie „Pajacyka”, dziś gwiazdy rocka- jak trafnie oceniły przedszkolaki. Dnia 31 października swoje ukochane przedszkole odwiedzili członkowie zespołu „Trzynasta w samo południe”.
Dzieciaki od rana w napięciu czekały na niezwykłych gości i jakże wielka była ich radość, gdy w końcu się pojawili.

Bracia- Michał i Piotrek Pocheć od razu złapali świetny kontakt z dziećmi, powspominali, jak to było kiedy oni sami chodzili do naszego przedszkola, opowiedzieli, jak zaczęła się ich przygoda z muzyką, zdradzili kilka sekretów show biznesu i wspólnie z przedszkolakami zaśpiewali piosenkę „Czarne jagódki”.
Dzieci w ramach podziękowania za spotkanie zaśpiewały gościom kilka piosenek i wręczyły kowbojskie kapelusze- bo, jak wszyscy wiemy je chłopaki lubią najbardziej- wypełnione słodkościami. Muzycy natomiast podarowali przedszkolakom płyty zespołu „Trzynasta w samo południe” i zrobili sobie z nimi wspólne zdjęcie.
Jakże wzruszające to spotkanie było dla nauczycielek, które były wychowawczyniami chłopaków, obie panie Jole serdecznie wyściskały swoich ukochanych wychowanków. Pani Marlenka także ma swój udział w ich edukacji- uczyła Michała i Piotrka w szkole podstawowej języka niemieckiego.   
Jesteśmy szczęśliwi i dumni, że absolwenci naszego przedszkola odnieśli tak wielki sukces, życzymy im powodzenia i trzymamy kciuki za dalszą karierę muzyczną.

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.