^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Ale dzisiaj była draka, „Piraci” mieli Pasowanie na Starszaka:)


Dnia 17 października „Piraci” mieli swoje wielkie święto. Uroczysty moment „Pasowanie na Starszaka” poprzedził występ artystyczny przedszkolaków.
Pięknie recytowane wiersze, tańce i wesoło śpiewane piosenki bawiły zgromadzonych rodziców i gości. „Piraci” zaprezentowali przedstawienie pt. „Jesienny spacer”. Gromkie oklaski widowni były nagrodą za artystyczny trud i wysiłek. Rodzice z dumą i uwagą obserwowali swoje pociechy. Dzieci udowodniły, że nie tylko wspaniale odnalazły się w roli artystów, ale

także opanowały trudną umiejętność głoskowania i znają się na drzewach. Rodzice zapytani przez panią dyrektor zgodnie stwierdzili, że „Piraci” zdali egzamin na starszaka. Można więc było przystąpić do wyczekiwanego przez wszystkich, a zwłaszcza przez dzieci ślubowania. Przedszkolaki ślubowały dbać o przyrodę, pilnie się uczyć, grzecznie bawić i słuchać rodziców. Pani dyrektor zaczarowanym ołówkiem pasowała każdego „Pirata” na starszaka, wręczyła dyplomy oraz wielką czekoladę. Rodzice natomiast podarowali dzieciom kolorowe piórniki z niespodzianką w środku. Po części oficjalnej wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku.
Tak ważna chwila rozpoczęła kolejny etap życia dzieci. Ołówek na ramieniu i wręczony dyplom stały się uwieńczeniem tak pięknego momentu, który kiedyś na pewno będzie miłym wspomnieniem:)

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.