^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Dzień Edukacji Narodowej w „Pajacyku”

14 października to nie tylko Dzień Nauczyciela, to także święto Wszystkich pracowników, którzy oddają całe swoje serce dzieciom. Dzień pełen był radości i ciepłych słów od naszych drogich wychowanków i dowodów serdeczności od przemiłych rodziców.


Każda grupa przygotowała wspaniały występ. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności śpiewając, recytując i tańcząc. Pani Jadzia ułożyła o każdym z pracowników naszego przedszkola żartobliwe fraszki. Każdy usłyszał kilka serdecznych słów na swój temat, były piękne życzenia i kwiaty. Występy przedszkolaków, ich uśmiechnięte buzie i miłe wierszyki są najwspanialszym podziękowaniem za pracę nauczycieli i wszystkich pracowników przedszkola.
Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor, która podziękowała dzieciom za ich cudne występy i wręczyła im upominki. Skierowała także wiele ciepłych słów do grona pedagogicznego oraz wszystkich pracowników przedszkola, zadbała o słodki poczęstunek i wręczyła nagrody za szczególne osiągnięcia w pracy z dziećmi.
Podczas świętowania niespodziankę sprawili wszystkim rodzice „Piratów”, którzy podarowali personelowi przedszkola niesamowity piracki tort.
Wszystkim rodzicom i dzieciom serdecznie dziękujemy za pamięć, życzenia, czekoladki i kwiaty.

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.