^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Wycieczka integracyjna „Leśnych skrzatów”


     W piękny, słoneczny, jesienny dzień 1 października grupa najmłodszych przedszkolaków wraz z wychowawczyniami i rodzicami wybrała się na wieś.
     Na małych podróżników czekało na miejscu moc niespodzianek. Wszyscy chętnie się bawili, jeździli na przemiłym koniku, podejmowali zmagania sportowe i konsumowali przepyszne gorące kiełbaski ufundowane przez Panią Dyrektor Przedszkola.
     Z wszech stron na śliczne "Leśne Skrzaty" spoglądały ciekawskie oczy rozmaitych mieszkańców "Farmy na Rozdrożu". Indyki, kury, osiołek, pieski, kotki i owieczki okazały się być rewelacyjnymi kompanami do wesołych harców. To była wspaniała przygoda !!!

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.