^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


     Dnia 18 września „Tygryski” wybrały się na wycieczkę do fantastycznego świata doświadczeń w Bogatyńskim Ośrodku Kultury. Ciekawe Tygryski z ogromnym zainteresowaniem wcieliły się w odważnych badaczy i małych naukowców. Dzieci badały wszystkimi zmysłami- słuchały niesamowitych dźwięków, doświadczały różnorodnych zapachów, świateł. Po trudach badań wypoczywały na wieeelkim łóżku wodnym, podziwiały kolorowe akwarium oraz uczestniczyły w kreatywnych warsztatatach plastycznych pod okiem instruktorów. Nie zabrakło także zabaw w namiocie pełnym książeczek w Bibliotece Publicznej !!! Dzieci spotkały się także z Panią reżyser Beatą Bystrzycką, która zabrała je do magicznej krainy teatru:) Było suuuper!!!:):):)

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.