Pierwsze dni września były bardzo emocjonujące zwłaszcza dla naszych nowych maluszków. Na początku roku szkolnego było sporo niepokoju i trochę łez, ale z każdą chwilą dzieciaczki czuły się bezpieczniej i odkrywały, że w przedszkolu można spotkać miłe panie i poznać nowych kolegów. Jedno jest pewne- pod opieką pań Gosi i Marty- „Leśne skrzaty” są bezpieczne i poradzą sobie w przedszkolu.
     Starszaki i średniaki z dużą ciekawością powitały nowy rok szkolny. Pełne zapału od pierwszych dni zabrały się ochoczo do wspólnej zabawy i nauki.
     W tym roku szkolnym nuda na pewno nam nie grozi. Na przedszkolaków czeka mnóstwo nowych zajęć dodatkowych, wycieczek, teatrzyków, koncertów, uroczystości i wiele innych niespodzianek. Wszystkim dzieciom życzymy wspaniałego, radosnego pobytu w naszym przedszkolu.