^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Wakacje w „Pajacyku”


    W naszym  ukochanym „Pajacyku” nigdy nie jest nudno! Wakacyjny miesiąc lipiec upłynął nam w radosnej atmosferze. Był to czas pełen przygód i wspaniałej zabawy. Dużo spacerowaliśmy, bawiliśmy się na różnych placach zabaw, a także w naszym przedszkolnym ogrodzie. „Tygryski” i „Miśki” wybrały się na wycieczkę pieszą na Ogrody Działkowe- GAIK. Dzieci miały tam możliwość obserwować przyrodę i w naturalnym środowisku smakować wyhodowane owoce i warzywa, podziwiać kwiaty i krzewy. Starsze dzieci były w Muzeum Łużyckim, gdzie obejrzały wystawę narzędzi używanych przez człowieka od czasów dawnych po dzień dzisiejszy. Dnia 25 lipca natomiast całe przedszkole wybrało się na wycieczkę do Dinoparku w Szklarskiej Porębie. Na miejscu czekało na nas mnóstwo atrakcji m.in. zwiedzanie ścieżki edukacyjnej, galerii iluzji i wioski indiańskiej, a także przejazd kolejką Flinstonów. Nie wiemy, co to nuda!

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.