^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Dnia 3 lipca najmłodsze dzieci z grupy I- „Tygryski” wraz z wychowawcami- panią Marlenką i Jadzia oraz rodzicami uroczyście zakończyły I rok edukacji przedszkolnej uczestnicząc w fantastycznej wycieczce do „Wioski Czarów i Magii” w Spytkowie koło Zgorzelca.


Wszyscy świetnie bawili się podczas magicznej wyprawy odkrywców. Nie zabrakło także „Czarowania w sianie”, spotkania z czarodziejem ze Spytkowa oraz zabaw ruchowych na ścieżce zmysłów. Po aktywnej zabawie na wszystkich czekały pieczone kiełbaski, słodkie racuszki oraz pyszny kompot z miejscowych czereśni.
Na zakończenie spotkania rodzice otrzymali pisemne informacje na temat rozwoju dzieci, „Tygryski” natomiast kolorowe dyplomy ukończenia I roku edukacji przedszkolnej.

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.