Aby ułatwić dzieciom przekroczenie progu przedszkolnego zaprosiliśmy Nasze Przedszkolaki na tydzień adaptacyjny, który odbył się w dniach od 2 do 6 lipca 2014r.
Dzieci poprzez zabawy integracyjne i dowolne miały możliwość poznać się wzajemnie. Poznały także swoje panie, salę zabaw, ogród i otoczenie przedszkola.

Nasze nowe maluszki podczas tygodnia adaptacyjnego brały udział w zajęciach plastycznych, uczestniczyły w zabawach ruchowych przy muzyce i z chustą animacyjną, bawiły się także w ogrodzie przedszkolnym, który wzbudził ich ogromną radość. Dzieci z każdym dniem coraz chętniej przychodziły do przedszkola, w którym każdego dnia czekały na nie nowe atrakcje i niespodzianki przygotowane przez panie- Gosię i Martę.
Drogie maluszki czekamy na Was we wrześniu i obiecujemy, że będziemy się świetnie razem bawić.