^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Świat już pachnie wakacjami, Słońce woła w głos,
Że rok szkolny się zakończył, Że nauki dość 

 

pszczółkiCzerwiec w przedszkolu jest miesiącem, w którym żegnamy dzieci, które od września rozpoczną naukę w szkole. W tym roku wyjątkowo rozstać się musieliśmy z dwoma grupami- dnia 13 czerwca pożegnaliśmy się z „Pszczółkami”, 17 czerwca natomiast z częścią grupy „Piratów”.

            Dzieci z obu grup zaprezentowały się wspaniale, było pięknie i wzruszająco. Przedszkolaki rozpoczęły swoje występy od poloneza, w dalszej części nie zabrakło wspomnień i podziękowań od dzieci. Starszaki udowodniły, że występy przed publicznością to ich żywioł. Przy tej okazji już po raz ostatni dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne. Występom przedszkolaków przyglądali się ich rodzice oraz nauczycielki, które nie kryły wzruszenia. Pani dyrektor podziękowała dzieciom za ich występ, życzyła samych szóstek w szkole i udanych wakacji oraz wręczyła dyplomy i upominki, a także niespodziankę… 2 duże, pyszne torty- piracki dla „Piratów”, a z pszczółką dla „Pszczółek”J Po wspólnym poczęstunku przyszedł czas na zabawę- „Pszczółki” bawiły się w ogrodzie przedszkolnym, „Piraci” zaś w Figlolandzie.

            Życzymy absolwentom przedszkola wspaniałych wakacji i aby dni spędzane od września w szkole były radosne interesujące i szczęśliwe.

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.