^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Zakończenie roku „Miśków”

      miśki      Dnia 24 czerwca grupa „Miśków” wraz z rodzicami i swoimi paniami w sportowym stylu zakończyła rok szkolny 2013/2014.

            W godzinach popołudniowych rodzice przybyli do przedszkola, by wspólnie z dziećmi powspominać miniony rok. W ogrodzie przedszkolnym odbyła się wspaniała zabawa. Rodzice z wielkim zapałem przygotowali i przeprowadzili zabawy sportowe dla siebie i swoich pociech. Oczywiście po zaciętej walce;) nie mogło zabraknąć czegoś do przekąszenia. Wszyscy zajadali się kiełbaską z grilla i pysznymi ciastami.

            Na zakończenie  imprezy rodzice otrzymali pisemne informacje na temat rozwoju dzieci, a dzieci złote medale, dyplomy i płyty ze zdjęciami. Była też niespodzianka- specjalne medale dla pań. Spotkanie przebiegło w miłej i radosnej atmosferze. 

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.