^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

festynDnia 30 maja w piątkowe popołudnie w przedszkolnym ogrodzie odbył się tradycyjny jak co roku Festyn Rodzinny.

Na samym początku imprezy pani dyrektor podziękowała rodzicom, którzy angażowali się w życie przedszkola oferując wsparcie rzeczowe i pomoc. Festyn poprowadził Zespół Agencji Animacji i Kultury TIK-Tak. Był teatrzyk, zabawy z chustą animacyjną, malowanie twarzy, zabawy taneczne i wiele innych atrakcji. Oczywiście nie mogło też zabraknąć pyszności z przedszkolnej kuchni. Wszyscy zajadali się smacznym ciastem, pizzą, kiełbaskami z grilla oraz chlebem ze smalcem i ogórkiem… mniam palce lizać  Dużą popularnością cieszyła się także „Loteria fantowa”. Każdy los był wygrany. Wygrać można było wizytę u fryzjera, smaczny obiad oraz nagrodę główną w postaci wieży muzycznej. Gratulujemy szczęściarzom;)

Choć pogoda tego dnia była nieco kapryśna to nie udało jej się zepsuć nam dobrej zabawy i nastroju uczestników Festynu. Dziękujemy za przybycie i zapraszamy serdecznie za rok

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.