^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Święto Mamy i Taty

dzień matkiW dniach 26-29 maja w „Pajacyku” swoje święto miały wszystkie Mamy i wszyscy Tatusiowie. Każda grupa z wielkim zapałem przygotowywała się do swojego występu. Uroczystość tą w sposób szczególny przeżywały zarówno dzieci, jak i rodzice.

Przedszkolaki poprzez wiersze wyraziły swoją miłość, szacunek i wdzięczność za trud wychowania. Nie zabrakło piosenek o tematyce rodzinnej. Dzieci zaprezentowały również umiejętności taneczne i aktorskie. Na twarzach mam i tatusiów gościł uśmiech i wzruszenie. Dzieci obdarowały swoich rodziców własnoręcznie zrobionymi upominkami, a po programach artystycznych był czas na buziaki, życzenia i uściski od dzieci oraz smakołyki- kiełbaski z grilla i lody.

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.