spartiakadaDnia 21 maja w hali Centrum Sportowo Rekreacyjnego w Zgorzelcu odbyła się już XI Olimpiada Sportowa Przedszkolaków, w której wzięło udział 7 zgorzeleckich przedszkoli oraz szkoła „Tęcza”.

Imprezę poprowadził pan Mariusz Kozak- instruktor tańca naszych przedszkolaków. Dzieci od miesiąca przygotowywały się do tego wyjątkowego dnia. Treningi były dla nich świetną zabawą, nauką sportowej dyscypliny i zdrowej rywalizacji. Nasza 10 osobowa reprezentacja z konkurencjami poradziła sobie znakomicie- dowodem tego jest zajęcie III medalowego miejsca! Przedszkolaki otrzymały medale, dyplom i nagrody rzeczowe.

Jesteśmy dumni z naszych podopiecznych, gratulujemy miejsca na podium i z całego serca cieszymy się wspólnym sukcesem J