festiwalmdkDnia 16 maja w zgorzeleckim Miejskim Domu Kultury odbył się jubileuszowy V Miejski Festiwal Piosenki Przedszkolnej, którego organizatorem jest nasze przedszkole.

Tym razem tematem przewodnim był folklor. Taniec, śpiew i radość królowały na scenie, na której prezentowały się dzieci ze zgorzeleckich przedszkoli. O miłą i wesołą atmosferę zadbały panie prowadzące imprezę- Pani Jola i Pani Małgosia. Przedszkolaki ubrane w piękne ludowe stroje prezentowały się wspaniale, a ich występy taneczne i wokalne budziły podziw publiczności. Nagrodą dla dzieci były gry edukacyjne, słodkości i pamiątkowe dyplomy, natomiast dla nauczycielek kubeczki oraz smaczne… wiejskie jajkaJ.

Gratulujemy serdecznie wszystkim uczestnikom i zapraszamy do wspólnej zabawy  za rok.