Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

POKAZ STRAŻY POŻARNEJ

strazakDnia 29 kwietnia dzieci z naszego przedszkola zostały zaproszone przez Straż Pożarną na specjalny pokaz, który odbył się na placu przed supermarketem „Kaufland”.  Przedszkolaki miały okazję zobaczyć co kryją strażackie wozy oraz jak działa sprzęt. Strażacy zaprezentowali również pokaz  lania wody oraz włączyli syrenę alarmową. A że tego dnia świeciło słońce dzięki strażakom udało nam się zobaczyć tęczę.  Dziękujemy wspaniałym strażakom.

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.