^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

GRUPA TEATRALNA „TESPISEK”

tespisek

Miesiąc kwiecień był dla naszego „Tespiska” bardzo pracowity. Dzieci z przedszkolnej grupy teatralnej dnia 23 kwietnia  wzięły udział w VII Miejskim Przeglądzie Małych Form Teatralnych dzieci przedszkolnych, który odbył się w zgorzeleckim Miejskim Domu Kultury. 

Dnia 28 kwietnia natomiast dzieci wystąpiły na Festiwalu Teatrów Młodszych „Lubajki” w Lubaniu. Przedszkolaki w nagrodę za swój wysiłek, spontaniczność i przede wszystkim wielki talent otrzymały nagrodę pieniężną, dyplom i upominki. Maj będzie dla „Tespiska” równie pracowity, ponieważ już 14 maja w Jeleniej Górze czeka ich  kolejny. Gratulujemy sukcesu i z wielkim apetytem czekamy na kolejne J

 

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.