^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Wielkanocne niespodzianki- Kiermasz i Zajączek

zajaczek wielkanocnyPrzed świętami Wielkanocnymi w naszym przedszkolu wiele się działo. Cała społeczność „Pajacyka” włączyła się w przygotowanie pięknych stroików, pysznych babeczek i dekoracji wielkanocnych, które rozeszły się wśród rodziców jak cieple bułeczki.

 

Dnia 18 kwietnia natomiast przedszkolaków odwiedził bardzo wyczekiwany gość- Zajączek Wielkanocny. Wspólnie z nim dzieci bawiły się w przedszkolnym ogrodzie, gdzie szukały koszyczków, w których znalazły pisanki, słodkości i zabawki przydatne w lany poniedziałek;) Roześmiani i szczęśliwi odkrywcy podziękowali Zajączkowi i wspólnie z nim pozowali do zdjęć. Zapraszamy do galerii.

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.