^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

21 marca przedszkolaki świętowały nadejście kalendarzowej wiosny. „Tygryski” i „Miski” wybrały się do ZOO w Gorlitz, natomiast „Piraci” i „Pszczółki” wyruszyły do Muzeum Przyrodniczego także w Gorlitz.
Pogoda dopisała, było ciepło i słonecznie, dzięki czemu wszyscy w radosnych, wiosennych nastrojach wyruszyli na wycieczkę. Obie wyprawy były wielką frajdą dla dzieci, ale też przede wszystkim okazją do rozwijania zainteresowań przyrodniczych, do wzbogacenia wiedzy o zwierzętach, przyrodzie i otaczającym nas świecie, a także okazją do radosnych zabaw na powietrzu.
„Pajacyk” zapewnia wszystkich niedowiarków, że wiosna już przybyła. Rozgościła się nie tylko w Polsce, jest już także w Niemczech.

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.